Наші курси

Блог

Осінні новинки випускників Litosvita

Стартував «Форум видавців у Львові». Усі в пошуках книжкових новинок. Наша симпатія і вибір у цьому питанні — це наші випускники, які активно видають нові книжки.

Ці видання ми збираємо в спецколекцію на окремій поличці в нашому офісі. Радимо їх і вам — тут є із чого вибрати. Тому зробили добірку осінніх новинок випускників Litosvita. Шукайте їх на «Форумі видавців» або замовляйте онлайн за посиланнями нижче.
 

⭐Тетяна Саніна «Танець дикобразів»

 

Що нам призначено долею: щире кохання чи постійні муки зневіри і зради? Чи є в нас вибір? І якщо є, то яку ціну ми готові за нього заплатити? Марія та Марк тікають від війни, сім’ї і друзів, від себе, одне від одного та знаходять лише біль і розчарування. Чи стане в них сил опанувати себе й не втратити доньку?

Це зворушлива історія про глибинну природу людських почуттів: страху, горя, люті, любові, співчуття і здивування, сумішшю з яких нас часом накриває попри всі плани й бажання.

Купити книжку

 

⭐Дмитро Афанасьєв «Люди без профілю»

 

Світ перетворився на суцільну соціальну Мережу. Люди без профілю оголошені поза законом, на них ведеться полювання. Молодий мисливець на ЛБП надіває окуляри своєї першої жертви. Та замість ідеального світу навколо бачить суцільні руїни. Яке із зображень справжнє та чи врятує він реальність?

Купити книжку

 

⭐Аліна Воловичева «Листопадова жінка»

 

Роман про дорослішання, про шлях від дівчинки, яка слухає всіх навколо, до жінки, яка вміє чути саму себе. Головна героїня, Настя Василенко, переїхала в Київ у 2014 році через російську агресію разом зі своїм хлопцем Антоном. За три роки вони досі разом: він має роботу, вона пише дисертацію. Життя начебто налагоджене і стабільне, але одна несподівана мандрівка змінює все.

Купити книжку

Дивіться також

15 Грудня 2022

10 актуальних книжок від Богдани Романцової

Триває другий Національний тиждень читання — і це ідеальний привід придбати та прочитати ще одну хорошу книжку. Тож ми запитали в лекторки Litosvita, літературознавиці Богдани Романцової, про 10 актуальних новинок українських видавництв.

1 Грудня 2020

5 правил сторітелінгу, які допоможуть писати сильно

Сторітелінг – це вміння красиво подати інформацію, оформивши її в цікаву історію, яке в сучасному світі цінується в багатьох сферах.

21 Липня 2021

Історії випускників Litosvita: Анна Біленька

Важливий показник успішності Litosvita – наші випускники. Успіхам студентів ми страшенно тішимось і хочемо поділитися з вами. Розповідаємо про історію випускниці Litosvita, маркетологині та авторки роману «Летіла в небі чорна птаха» Анни Біленької.

LITOSVITA
зараз — це

  • 15150

    випускників офлайн та онлайн програм

  • 270

    реалізованих курсів та програм

  • 190

    лекторів із практичним досвідом