Наші курси

Річна програма письменницької майстерності

Найповніша програма письменницької майстерності в Україні

  • Онлайн
  • Старт 1 жовтня 2023 р.
Попередня реєстрація

Лектори

140 годин корисного контенту, практичні поради та досвід

від професійних письменників, видавців, редакторів

Сергій Жадан

Прозаїк, поет, перекладач, публіцист, лауреат численних літературних премій, фронтмен гурту «Жадан і Собаки».

Андрій Курков

Письменник, сценарист, найбільш популярний сучасний український автор закордоном, книги якого постійно перекладають і видають у понад 40 країнах, президент Українського ПЕН-клубу.

Богдана Неборак

Журналістка, культурна менеджерка, фахівчиня з авторського права, головна редакторка видання The Ukrainians, авторка подкастів «Взяла і прочитала» та «Наразі без назви».

Євгеній Стасіневич

Один із найбільш впливових літературних критиків країни, публіцист, теле- й радіоведучий програм про літературу та кіно, куратор мистецьких проєктів.

Сергій Гаврилов

Сценарист, письменник, викладач сценарної майстерності та сторітелінгу, креативний продюсер, script doctor, автор книги «Всі крапки над "І"сторією: сторітелінг для сценаристів, письменників і блогерів».

Володимир Аренєв

Письменник, редактор, сценарист, укладач колективних антологій, автор трьох десятків книжок, лауреат численних міжнародних премій.

Марк Лівін

Журналіст, блогер, письменник, автор художніх та нон-фікшн книжок («Сторітелінг для очей, вух і серця», «Простими словами» та ін.), видавець The Village та Wonderzine Україна.

Ганна Улюра

Літературознавиця, критикиня, кандидатка філологічних наук, авторка нонфікшн книжок, кількох сотень рецензій, наукових статей та трьох монографій.

Напишіть свою книжку вже під час навчання

Основне завдання на курсі — підготувати рукопис книжки (роман / збірка оповідань / дитяча книжка тощо). Разом із куратором ви крок за кроком пропрацюєте кожен аспект книги.

Наприкінці навчання ми надамо ваш текст на оцінку до одного з українських видавництв, і ви отримаєте розгорнутий фідбек. Найкращі рукописи будуть видані книгами.

Деякі книжки наших студентів,
які вже вийшли у світ:

Це ще не кінець ;)

ХОЧУ ТАК САМО

Програма

...а також багато практики, зворотного зв'язку і повне занурення в професійну спільноту

Куратори допоможуть довести справу до кінця і отримати фідбек на книгу від видавництва

Протягом навчання ви будете отримувати індивідуальні консультації від кураторів, вони будуть особисто вичитувати ваші тексти, давати індивідуальний зворотний зв'язок та рекомендації

Богдана Романцова

Літературознавиця, критикиня, публіцистка, лекторка, к. ф. н., редакторка у видавництві «Темпора».

Любко Дереш

Письменник, сценарист, автор десяти книжок прози й низки колективних антологій, розробник інноваційних підходів у творчості.

Ростислав Семків

Літературознавець, директор видавництва «Смолоскип», доцент у Києво-Могилянській академії, член журі багатьох літературних конкурсів і премій, автор книжок «Як писали класики», «Як читати класиків» та «Уроки короля жахів».

Мирослав Лаюк

Поет, прозаїк і драматург, автор двох романів і трьох поетичних книжок, лауреат багатьох літературних конкурсів і премій, викладач літературної майстерності в Києво-Могилянській академії.

Ольга Войтенко

Письменниця, сценаристка, сценарна консультантка, авторка трилогії «У світлі світляків», скрипт-супервайзерка та редакторка фільму «Віддана», авторка сценарію фільму «Уроки Української» та ін., лауреатка Коронації слова, Одеського МКФ, Телетріумфу, MIFEC тощо.

Галина Листвак

Редакторка, журналістка, дослідниця арткниг, викладачка Української академії друкарства, кандидатка наук із соціальних комунікацій, літературна редакторка у «Видавництві Старого Лева» та ін.

Світлана Стретович

Програмна директорка Litosvita, к. н. із соц. ком., публіцистка, упорядниця антологій та книжкових серій, модераторка Книжкового клубу Верховної Ради, колишня головна редакторка видавництва Nebo BookLab Publishing.

Остап Сливинський

Поет, перекладач, літературознавець, есеїст. Перекладає з англійської, білоруської, болгарської, македонської, польської, російської мов. Член Виконавчої ради Pen Ukraine. Лауреат багатьох літературних премій.

Оксана Зьобро

Керівниця відділу PR & Marketing «Видавництва Старого Лева».

Ольга Купріян

Письменниця, літературна критикиня, співзасновниця щорічного «Рейтингу критика: найкращі дитячі та підліткові книжки року», координаторка «БараБуки».

Як відбувається навчання

Графік навчання

Вартість

40 000 грн

У вартість входить

10% від прибутку буде перераховано на потреби ЗСУ

Забронювати місце
Можливість безвідстокової розстрочки від Monobank на шість місяців

Для кого
цей курс

Відгуки

ми підготували понад 15 000 студентів з 18 країн

Я потрапила на Річну програму з думкою навчитись писати оповідання, а написала два романи, один з яких уже виходить друком, а другий – готується до публікації. Неймовірний драйв і навчання від цікавих і досвідчених лекторів. А найважливіше – підтримка кураторів та колег по групі.

Тетяна Саніна

Викладачка Києво-Могилянської академії, медіаторка

Ви почнете робити конкретні та зрозумілі кроки до написання книжки. Рядок за рядком будете народжувати сюжетні лінії, персонажів та їх антагоністів, видаляти вже написані розділи і починати спочатку. Це буде вивірена робота, яка приведе до результату.

Олександр Рощин

CMO в Онлайн Інституті Практичної Психології

Якісний контент і класні куратори, які буквально за руку проводять тебе крізь усі перешкоди на шляху до майбутньої книги. Це – максимальна підтримка, натхнення і дуже слушні поради щодо того, що ти пишеш. І цей людський ресурс у LITOSVITA виключно екологічний та професійний.

Тетяна Бондарчук

Засновниця проекту альтернативної освіти Наша Школа, японістка

Річна програма — це найкраще, що я можу вам порадити, якщо ви хочете написати книгу. Тут буде цікаво як новачкам, так і людям з дипломом магістра філології. Лекції дозволять прокачати свій бекграунд і вкажуть напрям, куди копати у вашій темі.

Христина Морозова

Спеціалістка з комунікацій, громадська активістка

У цей важкий травмуючий час цей курс для мене став тим, за що я можу триматися, це такий собі острівець of sanity in insanity. За цим курсом стоять люди, віддані своїй справі. Якщо ви хочете написати, дописати чи переписати і опублікувати книгу – тоді вам сюди

Марія Ленхер

Психологиня

Я прослухав у Litosvita більше 10 різних курсів і кожного разу отримав потрібний досвід і відчув, що росту як автор. Згодом закінчив перший роман, а ще за деякий час він був опублікований. Litosvita – це про крутих лекторів, нові знання, нові знайомства. На курсі можна прокачати свої навички, зрозуміти, що треба для написання історії.

Артем Поспєлов

Інженер в IT, автор роману «Тадуш»

Читати всі

Поширені
запитання

LITOSVITA
зараз — це

Календар подій