Наші курси

Блог

Список книг, які допоможуть підготуватись до довгого навчання

Час від часу у кожного з нас прокидається тяга до знань та навчання. І якщо в школу або до університету йти вже не треба, можна обрати собі будь-який освітній курс до душі.

На щастя, неформальна освіта стає невіддільною частиною життя багатьох українців, а в суспільстві утверджується думка про важливість освіти впродовж усього життя. Ми підготували добірку книжок, які стануть у пригоді тим, хто планує поринути у навчання

 

Про мистецтво навчання

 

Барбара Оклі «Навчитися вчитися» – книга з лайфхаками, які допоможуть швидко й ефективно засвоювати інформацію та опановувати будь-які навички.

Пітер Браун «Засіло в голові» – автори описують практичні стратегії, які допоможуть краще вчитися, довше пам’ятати вивчене та насправді добре засвоїти тему, а не отримати ілюзію знання.

 

Про пам’ять

 

Кевін Горслі «Пам’ять без обмежень» – автор пропонує власну методику тренування уваги та зосередженості, яка допоможе перетворити безлику інформацію на добре структуровані дані, які залишаться у вашій голові надовго.

Рюта Кавашіма «Тренуй свою пам’ять» – збірка тестів і вправ для тренування пам’яті за японською системою.

 

Про мозок

 

Маріано Сіґман «Таємне життя розуму» – захоплива подорож до розуміння того, як влаштований ваш мозок і як ефективніше його використовувати.

Кайя Норденген «Твій мозок – суперзірка» – авторка розкриває всі аспекти діяльності мозку і дає чітку стратегію розвитку когнітивних можливостей.

 

Про мотивацію

 

Гайді Ґрант-Галворсон «Успішні. Як ми досягаємо мети» – книга розповідає, як встановити мету і йти до неї попри всі негаразди, опанувати власну силу волі та уникати “поразкового” типу мислення.

Ніл Пасріч «Ти – супер» – книга навчить легко адаптуватися до змін, долати невдачі й жити осмислено.

 

Про управління часом

 

Кріс Бейлі «Рік продуктивності» – автор ділиться найефективнішими практиками підвищення продуктивності, які перевірив на власному досвіді.

Педрам Шоджай «Мистецтво зупиняти час» – книга допоможе опанувати практику розумного управління часом за методикою східної медицини.

 

Хочете навчитись не лише ефективно вчитись, але і навчати? Тоді наш найближчий інтенсив «Як навчитися вчити» точно для вас! Інтенсив відбудеться 3, 4, 5 березня, онлайн 😉

Дивись також

2 Лютого 2022

П’ять порад, які допоможуть у співпраці з видавництвом

Поради, які допоможуть підготувати комфортний авторський договір. Зверніть на них увагу перед початком співпраці з видавцем.

16 Вересня 2021

Осінні новинки випускників Litosvita

Стартував «Форум видавців у Львові». Усі в пошуках книжкових новинок. Наша симпатія і вибір у цьому питанні — це наші випускники, які активно видають нові книжки.

15 Грудня 2022

10 актуальних книжок від Богдани Романцової

Триває другий Національний тиждень читання — і це ідеальний привід придбати та прочитати ще одну хорошу книжку. Тож ми запитали в лекторки Litosvita, літературознавиці Богдани Романцової, про 10 актуальних новинок українських видавництв.