Наші курси

Блог

Must read для книжкових дизайнерів та ілюстраторів

Разом із видавництвом ArtHuss підготували добірку книжок, які стануть у пригоді тим, хто планує розвиватися в ілюстрації та дизайні. 

Як стати успішним ілюстратором

 

У цій книзі ілюстратори Дерек Бразелл та Джо Девіс діляться всіма тонкощами, які мають знати ілюстратори, аби перетворити хобі на успішну кар’єру. Вони описують, у яких сферах можна себе реалізувати, як і де шукати замовників, просувати своє мистецтво, знаходити контакти з агентством, яке вас представлятиме, розв’язувати фінансові та юридичні питання. Це універсальна книга, яка буде корисною для кожного, хто прагне займатися ілюстрацією.

 

 

Як зрозуміти ілюстрацію

 

Дерек Бразелл та Джо Девіс зібрали роботи 36 ілюстраторів, які працюють у різних сферах: документалістика, політична ілюстрація, мурали, дитячі книги та інше. У кожному есе автори аналізують контекст створення, виражальні засоби, призначення, роботу з брифом, особливості роботи. Із цієї книги можна почерпнути корисні нюанси професії та надихнутися особистим досвідом інших митців.

 

Основи. Графічний дизайн 01: Підхід і мова

 

Ця книга ознайомить з основами графічного дизайну. Читачі дізнаються фахові терміни, технічні вимоги та етапи роботи над проєктами. Книга містить практичні вправи, які покликані закріпити знання, навчити втілювати конкретну мету та ідеї. А поради від експертів спонукатимуть глибше досліджувати цю сферу.

 

 

Наука дизайну та форми

 

Це вступний курс, який викладав митець та теоретик мистецтва Йоганнес Іттен у школі Баугауз. Ця книга — не покрокова інструкція, якої варто дотримуватися, а стартовий майданчик для подальшої діяльності. Йоганнес Іттен ділиться фундаментальними принципами, які вивчали його студенти. Видання поділене на кілька розділів: світлотінь, колір, матеріал і текстура, форма, ритм.

 

 

Графічні стилі: від вікторіанців до хіпстерів

 

Це книга для натхнення та поповнення візуального досвіду. Автори описують еволюцію графічних стилів ХІХ−ХХІ століть в Америці, Японії та країнах Європи. Більш ніж 700 ілюстрацій роблять цю книгу чи не масштабною світовою історією графічного дизайну. Кожне есе містить історичний контекст, стилістичні особливості та імена митців, які сформували і вплинули на історію стилю.

Дивіться також

2 Лютого 2022

П’ять порад, які допоможуть у співпраці з видавництвом

Поради, які допоможуть підготувати комфортний авторський договір. Зверніть на них увагу перед початком співпраці з видавцем.

16 Вересня 2021

Осінні новинки випускників Litosvita

Стартував «Форум видавців у Львові». Усі в пошуках книжкових новинок. Наша симпатія і вибір у цьому питанні — це наші випускники, які активно видають нові книжки.

9 Лютого 2022

5 правил верстки та композиції під час створення презентації

Чиста та акуратна верстка презентації цінується набагато вище за кричущі зображення та дизайни. Аби бути певним, що презентація вдала, дотримуйтеся базових композиційних правил та принципів.