Наші курси

Блог

Книги випускників Курсу письменницької майстерності

Добірка найновіших книжок слухачів Курсу письменницької майстерності.

Ми відчуваємо гордість за випускників усіх наших програм та курсів, які досягають висот в обраній сфері. Тому, коли учасники наших письменницьких курсів видають свої книги, ми першими їх купуємо, ставимо на спеціальну поличку в офісі і довго милуємося усією командою. А ще ми вболіваємо за те, щоб якомога більше людей дізналися про ці класні книги і прочитали їх, тому підготували добірку книжок слухачів Курсу письменницької майстерності.

 

Дарія Піскозуб «Машина»

 

 

Цивілізація зазнала краху, люди знову живуть у племенах і воюють одне з одним за виживання. Єдиним свідченням попереднього прогресу залишилася Машина. Хтось поклоняється їй, хтось хоче знищити, але всі без винятку бояться того, що вона може заподіяти людству

 

Олександр Козинець «Картка Марії»

 

 

Сюжет розгортається довкола таємничої Картки Марії, яка несподівано опиняється в руках головного героя і приводить його до дванадцятьох незнайомців, що потребують допомоги. Це роман про те, як невипадкові випадковості здатні змінювати людські долі.

 

Олена Богатиренко «Не моя Мія»

 

 

Ялинка живе у двох вимірах: в одному вона заміжня, в неї син Бо і чоловік Алекс. В іншому в неї є коханий чоловік на ім’я Птах і донька Мія. Який з двох світів справжній? Це історія про звичайну сучасну жінку, яка нагадує читачам, що справжнє кохання це також і про свободу, в першу чергу — свободу бути собою.

 

Павло Матюша «Кокліко»

 

 

Надворі 2014 рік, початок війни. Молодий хлопець з багатої родини раптово втрачає кохану і збирається поїхати з України. Але в останній момент йому пропонують престижну посаду в Адміністрації Президента. Герой залишається в Києві і намагається не впадати в депресію і жити далі, але у снах та мареннях його наздоганяють внутрішні демони.

 

Роксолана Сьома «Світи суміжні»

 

 

Дві часові лінії та дві сюжетні площини: 30-ті роки минулого століття і історія кохання шляхтича Кшиштофа та його покоївки Анни, і сьогодення, в якому сім’я Казимири переїздить до галицького містечка Ж., де з ними починають відбуватися дивні речі. Поєднує дві історії містична складова, яка доводить, що ніщо у світі не буває просто так, все з усім пов’язане невидимими нитками.

 

Ганна Городецька «Інша Марія»

 

 

В центрі сюжету дві Марії: одна з них влаштовується волонтеркою до Софійського собору, інша — оселяється на хуторі у древньої відьми. Дві жінки: молода і стара, столична і хутірська, та  між ними існує незбагненний містичний зв’язок, який і належить розгадати читачеві.

 

Мартин Якуб «Мертві моделі»

 

 

Макс Ґедзь — колишній АТОвець, який намагається знайти себе в мирному житті і починає працювати приватним детективом. Перша справа — знайти зниклу фотомодель, яку розшукує багатий хлопець. Детектив майже впевнений, що швидко впорається із цим завданням, але одна за одною починають зникати й інші моделі.

 

Ви також можете видати власну книгу і потрапити в цей список, треба лише зареєструватися на новий Онлайн-курс письменницької майстерності, який стартує вже 14 березня. В програмі 15 лекцій та практичних занять про:

 

  • побудову сюжетних ліній та композиції твору;
  • жанрові особливості текстів;
  • створення «живих» героїв та побудову системи відносин між ними;
  • індивідуальний стиль автора;
  • процес редагування власного тексту;
  • роботу з фікшн та нон-фікшн літературою;
  • читацький запит та сучасні тренди літератури.

 

Серед лекторів професійні письменники та літературознавці, які поділяться практичним досвідом і корисними лайфхаками: Сергій Жадан, Олександр Михед, Мирослав Лаюк, Марк Лівін, Євгеній Стасіневич, Богдана Романцова та інші.

Дивись також

2 Лютого 2022

П’ять порад, які допоможуть у співпраці з видавництвом

Поради, які допоможуть підготувати комфортний авторський договір. Зверніть на них увагу перед початком співпраці з видавцем.

16 Вересня 2021

Осінні новинки випускників Litosvita

Стартував «Форум видавців у Львові». Усі в пошуках книжкових новинок. Наша симпатія і вибір у цьому питанні — це наші випускники, які активно видають нові книжки.

21 Липня 2021

Історії випускників Litosvita: Анна Біленька

Важливий показник успішності Litosvita – наші випускники. Успіхам студентів ми страшенно тішимось і хочемо поділитися з вами. Розповідаємо про історію випускниці Litosvita, маркетологині та авторки роману «Летіла в небі чорна птаха» Анни Біленької.