Блог Litosvita

Must read для книжкових дизайнерів та ілюстраторів

Разом із видавництвом ArtHuss підготували добірку книжок, які стануть у нагоді тим, хто планує розвиватися в ілюстрації та дизайні. 

Як стати успішним ілюстратором

У цій книзі практикуючі ілюстратори Дереr Бразелл та Джо Девіс діляться усіма тонкощами, які мають знати ілюстратори, щоб перетворити хобі на успішну кар’єру. Вони описують, у яких сферах можна себе реалізувати, як і де шукати замовників, просувати своє мистецтво, знаходити контакти з агентством, яке вас представлятиме, вирішувати фінансові та юридичні питання. Це універсальна книга, яка буде корисною для кожного, хто прагне займатися ілюстрацією. 


Як зрозуміти ілюстрацію

Дерек Бразелл та Джо Девіс зібрали роботи 36 ілюстраторів, які працюють у різних сферах: документалістика, політична ілюстрація, мурали, дитячі книги та інше. У кожному есе автори аналізують контекст створення, виражальні засоби, призначення, роботу з брифом, особливості роботи. Із цієї книги можна почерпнути корисні нюанси професії та надихнутися особистим досвідом інших митців.

Основи. Графічний дизайн 01: Підхід і мова

Ця книга ознайомить із необхідними основами графічного дизайну. Читачі дізнаються фахові терміни, технічнні вимоги та етапи роботи над проєктами. Книга містить також і практичні вправи, які покликані закріпити знання, навчитися  втілювати конкретну мету та ідеї. А поради від експертів спонукатимуть глибше досліджувати цю сферу. 


Наука дизайну та форми

Це вступний курс, який викладав митець та теоретик мистецтво Йоганес Іттен у школі Баугауз. Ця книга — не покрокова інструкція, якій варто слідувати, а стартовий майданчик для подальшої діяльності. Йоганнес Іттен ділиться фундаментальними принципами, які вивчали його студенти (незалежно від того, наскільки професійними вони були). Видання поділене на кілька розділів: світлотінь, колір, матеріал і текстура, форма, ритм.


Графічні стилі: від вікторіанців до хіпстерів

Це книга для натхнення та поповнення візуального досвіду. Автори описують еволюцію графічних стилів ХІХ-ХХІ століть у Америці, Японії та різних країнах Європи. Більш ніж 700 ілюстрацій роблять цю книгу чи не масштабною світовою історією графічного дизайну. Кожне есе містить історичний контекст, стилістичні особливості та імена митців, які сформували і вплинули на історію стилю.

Хочете ілюструвати художню літературу та робити книжкові ілюстрації? Тоді вам на онлайн-курс «Книжкова ілюстрація та дизайн». 


У програмі — 24 години лекцій та практики від топових українських ілюстраторів, дизайнерів, переможців міжнародних премій.


Деталі та реєстрація – за посиланням