Блог Litosvita

Календар програм Litosvita на лютий ⭐

📌 Річна програма 2.0: hard skills

1 лютого


Не пропустіть останню можливість приєднатись до учасників і заглибитись у навчання! Максимальна кількість практичних завдань та занять. Кожен учасник під кураторством редакторів і письменників протягом програми фіналізує та вдосконалить рукопис своєї книги.


📌 Онлайн-інтенсив «Як видати та просувати книгу»

8–10 лютого

На вас чекає 3-денний онлайн-інтенсив, де ви детально розглянете шляхи видання книги та разом із лекторами розберете внутрішню сторону співдії автора та видавця у просуванні книги. Інтенсив буде корисним авторам, які планують видати і просувати свою книжку, видавцям, студентам профільних спеціальностей та усім, хто цікавиться книжковою сферою.


📌 Онлайн-курс «Верстка»

Старт 16 лютого

Під час поглиблених лекцій та практичних занять ви дізнаєтесь про всі правила верстки та редактури, зможете легко працювати у Adobe InDesign та підготувати текст та графіку до друку. Курс буде корисним для тих, хто мріє якісно верстати книги, журнали, презентації та інші багатосторінкові видання.


📌 Онлайн-інтенсив «Редагування суржику, сленгу, англіцизмів»

22–24 лютого

На онлайн-інтенсиві ви дізнаєтесь, чи доречно порушувати мовні норми, як працювати із суржиком та англіцизмами, як використовувати сленг та мовні тренди у літературі. Інтенсив буде корисним редакторам, авторам, копірайтерам, SMM-никам, журналістам, комунікаційникам та всім, хто працює з текстами.


📌 Як це зроблено: «Інститут» Стівена Кінґа

24 лютого

Перша лекція у рамках спецпроекту «Як це зроблено» Олександра Михеда та Litosvita. На ній спробуємо розібрати досконалий механізм сторітелінгу і подивимося з чого народжується магія оповіді Стівена Кінґа, з яких елементів складається його світ і яким прийомам можна в нього навчитися.


📌Книжковий клуб Litosvita
25 лютого

Обговорюємо новий нон-фікшн Остапа Яриша «This is Америка. Історії не з Голлівуду». Зустріч відбудеться наживо у Києві.


📌Онлайн-інтенсив «Як робити інтерв'ю»

28 лютого–2 березня


На онлайн-інтенсиві ви розберете всі нюанси підготовки інтерв’ю, продакшн та психологію проведення інтерв’ю. Курс буде корисним журналістам, блогерам, SMM-никам, авторам нон-фікшн і всім, хто працює в медіа та комунікаціях.


Приєднуйтесь до учасників. 

Детальна інформація у нашому календарі.