Блог Litosvita

Книжкові подорожі

Кордони з іншими країнами ще закриті, і реальні подорожі ближчим часом нікому з нас не світять. Але ми радимо не сумувати і пропонуємо альтернативний варіант подорожей – за допомогою книжок. Адже безліч міст і країн світу постають у художніх творах настільки яскраво, що ви можете буквально відчути, що побували там, просто прочитавши книгу .

Одне з найпопулярніших міст для подорожей – Париж. Не дивно, що воно так само часто стає місцем дії багатьох романів. Щоб відчути дух Парижа різних епох радимо читати класику «Свято, яке завжди з тобою» Ернеста Гемінґвея або щось з Гюґо чи Бальзака. Якщо ж хочеться більш сучасного і романтичного погляду на столицю та інші міста Франції – беріться за «Маленьку паризьку книгарню» Ніни Джордж. 

Для більш екзотичної мандрівки пропонуємо обрати Індію, куди можна відправитися, взявши до рук книги Арундаті Рой або ж всім відомий «Шантарам» Ґреґорі Девіда Робертса. 

Тим, хто не любить надовго затримуватися в одному місті чи навіть країні, ідеально підійде книга Юрія Андруховича «Лексикон інтимних міст». Читаючи її, можна відвідати аж 111 міст в різних куточках нашої планети.

Здійснити захопливу подорож Україною та відкрити для себе незвідані красоти нашої рідної землі допоможе художнє видання «Ukraїner. Країна зсередини». Це ​книга за мотивами однойменної масштабної експедиції Украї­ною, яка показує її справжньою, несподіваною, цікавою та автентичною.