Лектори
Сергій Гаврилов
сценарист, креативний продюсер, викладач сценарної майстерності та сторітелінгу, сертифікований психолог, режисер і художник-постановник рекламних роликів, телепрограм і крос-медійних проектів, «script doctor», автор книги «Всі крапки над "І"сторією: сторітелінг для сценаристів, письменників і блогерів»;
Антоніо Лукіч
режисер фільму «Мої думки тихі» та короткометражних стрічок «Риби озера Байкал», «Хто підставив Кіма Кузіна?», «В Манчестері йшов дощ», лауреат премії «Кіноколо» та «Золота Дзиґа»
Олесь Санін
режисер художніх та документальних фільмів «Поводир», «Мамай», «Перебіжчик» та «День сьомий». Наразі працює над стрічкою «Довбуш». Також має досвід оператора, продюсера, актора та сценариста на знімальному майданчику, лауреат премій на українських та міжнародних фестивалях
Володимир Тихий
сценарист, продюсер, засновник проєкту BABYLON'13. Режисер фільмів «Наші Котики», «Брама», проєктів «Мудаки. Арабески», «Україно, Goodbye!», «BABYYLON'13», автор трилеру «Зелена кофта», циклу «Зима, що нас змінила»
Марина Степанська
режисерка короткометражних фільмів «Почути», «Чоловіча робота», «Знебарвлена». За сценарій дебютного повного метру «Стрімголов» здобула нагороди на кінофестивалях у Китаї, Румунії, Марокко та Франції. Навчалася у французькій кіношколі La Fémis
Максим Щербина
редактор та сценарист «Телебачення Торонто», ведучий авторської програми «ЩЕ!».
Учасники навчаться:
користуватися різними техніками і методиками сценаристики та інструментами сторітелінгу;
оптимально використовувати 9 опорних сюжетних точок та будувати чітку структуру історії;
конструювати «живих» героїв та систему відносин між персонажами;
оволодіють головними сюжетними схемами, обов'язковими елементами і «двигунами» сюжету;
створювати сеттінг історії;
розвивати конфлікт поетапно і до кульмінації;
писати логлайн, синопсис, тритмент, чорновик і готовий сценарій;
готувати заявку на пітчинг та «продавати» історію.
Відгуки випускників минулих курсів
Чудова нагода побути в колективі однодумців і обговорити свої ідеї. Сергій Гаврилов розклав скелет сценарію і дав формули до його написання. Після цього курсу стає значно зрозуміліший процес написання сценарію.
Микола Носок
Режисер Ukraїner
Курс очень понравился, по результату курса смогла написать свой первый сценарий (и уже пишу второй). Особенно запомнилось как Сергей Гаврилов подает структуру фильма (основу, структуру сценария), чтобы рассказать историю действительно интересно. Курс полезен и разносторонними встречами с профессионалами, которых приглашают организаторы.
Марина Кузьмичева
Директор компании "Курапрокс"
Нерідко поштовхом для написання сценарію стають певний образ, побачена сцена або почутий діалог. Курс був корисним для мене тим, що дав розуміння як вкладати подібні різні ідеї у форму сценарію, цілісної історії, починаючи з написання логлайну і до прописування діалогів персонажів. Практичні заняття допомогли вчитися як на своїх, так і на чужих помилках. Дякую за курс!
Анастасія Соколовська
Перекладачка
Курс мотивує! По-перше, неймовірний Сергій Гаврилов розкладе все по полицях на теоретично-практичній частині: від структури сценарію до кегля, яким ваш шедевр має бути написаний. По-друге, дуже цікаві й змістовні зустрічі з режисерами, сценаристами, продюсерами, де без купюр дізнаєтесь про тенденції, специфіку роботи, навіть зможете поспілкуватися тет-а-тет. І по-третє, це, звісно, атмосфера: перебування з людьми, що так само заряджені на цікаві історії/сюжети/ідеї справді надихає!
Юлія Панюхіна
Редакторка
Вартість
Лекційний пакет
● 10 лекцій і майстер-класів (онлайн-трансляції);
● відеозаписи і презентації з усіх лекцій (зберігатимуться протягом трьох місяців після закінчення курсу, до 14.10.2020);
● електронний сертифікат.
2000 грн.
Лекції + практика
● 5 практичних занять;
● 10 лекцій і майстер-класів (онлайн-трансляції);
● відеозаписи і презентації з усіх лекцій (зберігатимуться протягом трьох місяців після закінчення курсу, до 14.10.2020);
● електронний сертифікат.
3000 грн.
ОРГАНІЗАТОР
LITOSVITA – це центр літературно освіти, який реалізовує неформальні програми з письменницької майстерності, журналістики, копірайтингу, сценаристики, сторітелінгу, редагування, перекладу тощо.

Ми допомагаємо людям різних професій вчитися розповідати історії в різних формах, розвивати системні й точкові навички в майстерності створювати різні типи текстів (від робочих листів і ФБ-постів до великих романів і сценаріїв).

Ми провели понад 200 годин онлайн-лекцій. Більше 8 000 учасників наших проєктів втілюють свої мрії зі знаннями від LITOSVITA – приєднуйся до спільноти!
Дати проведення
26 травня – 14 липня 2020 (заняття з 19:00 до 21:00 по вівторках і четвергах).
Місце проведення
ви можете слухати курс із будь-якої точки світу:)
Зверніть увагу
якщо у вас не буде можливості переглянути трансляцію лекції, вона буде доступна для перегляду до 14 жовтня 2020 р.
Наші контакти:
+38 (095) 849 16 33
litosvita.org@gmail.com
Київ, вул. Межигірська, 21