Лектори
Оксана Зьобро
керівниця відділу PR & Marketing «Видавництва Старого Лева»
Олександр Михед
письменник, арт-директор видавництва ArtHuss, куратор мистецьких проектів, автор чотирьох художніх і двох нон-фікшн книжок
Елла Яцута
директорка Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера», менеджерка Макса Кідрука
Лілія Шутяк
прес-секретарка Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ, піарниця дитячого артвидавництва «Чорні вівці»
Катерина Аврамчук
колишня бренд-менеджерка Yakaboo, директорка з маркетингу видавництва «Vivat»
Дмитро Стретович
співзасновник і директор видавництва «Pabulum», співзасновник LITOSVITA
Інна Білоножко
книжкова аналітикиня, дослідниця краудфандингових видавничих проєктів (програма «Міжнародний паблішинг», Лондонський університет Сіті)
Антон Мартинов
засновник імпринт-бутика «Лабораторія», колишній директор і співзасновник видавництва «Наш формат», підприємець
Програма курсу
Лекція 1. Катерина Аврамчук
Правила гри книжкового ринку і маркетингове просування видань. Місце системного маркетингу та аналітики у продажі книг. Що і як продає книгу: роздрібна торгівля видань орієнтована на масового покупця. Процес організації ритейлу української книги. Кейси успішного продажу книжок.
Лекція 2. Олександр Михед
Книжкові серії для автора та видавця: від планування, курування до підготовки обкладинок. Міждисциплінарний розвиток проектів або як із тексту зробити перформанс.
Лекція 3. Дмитро Стретович
1+1 або шляхи колаборації автора з іншими авторами / творчими колективами / фестивалями / конкурсами / книжковими магазинами / бібліотеками / модераторами тощо. Робота з аудиторією та утримання їхньої уваги.
Лекція 4. Елла Яцута
Організація всеукраїнського туру на підтримку книги: календар подій, бюджет, вибір локації, інформаційний ефект.
Лекція 5. Оксана Зьобро
Просування книги і автора в інтернеті. Ведення соціальних мереж та аналітика співдії з аудиторією. Співпраця з лідерами думок. Контент-план та етапи його реалізації.
Лекція 6. Антон Мартинов
Моделі монетизації виданої книги. Спецоффери у книжковому світі, робота автора з внутрішньою аудиторією. Шляхи активної фази взаємодії з клієнтами/читачами.
Лекція 7. Лілія Шутяк
Автор як особистий піарник. Відстеження запитів у Інтернеті. Включеність у літературний процес та актуальний календар книжкових подій. Action plan письменника: короткостроковий та стратегічний.
Лекція 8. Інна Білоножко
Маркетингові кампанії світових бестселерів.
Досвід англомовного світу.
Вартість
У вартість входить: 8 лекцій (онлайн-трансляції), відеозаписи і презентації з усіх лекцій (зберігатимуться протягом трьох місяців після закінчення курсу, до 29.10.2020), електронний сертифікат.
Вартість для студентів ВНЗ
900 грн.
Повна вартість
1200 грн.
Дати проведення: 6 – 29 липня 2020 (заняття з 19:00 до 21:00 по понеділках і середах).Зверніть увагу: якщо у вас не буде можливості переглянути трансляцію лекції, вона буде доступна для перегляду до 29 жовтня 2020 р.
Організатор
LITOSVITA – це центр літературно освіти, який реалізовує неформальні програми з письменницької майстерності, журналістики, копірайтингу, сценаристики, сторітелінгу, редагування, перекладу тощо.

Ми допомагаємо людям різних професій вчитися розповідати історії в різних формах, розвивати системні й точкові навички в майстерності створювати різні типи текстів (від робочих листів і ФБ-постів до великих романів і сценаріїв).

Ми провели понад 200 онлайн-лекцій. Більше 8 500 учасників наших проєктів втілюють свої мрії зі знаннями від LITOSVITA – приєднуйся до спільноти!
Наші контакти
+38 (095) 849 16 33
litosvita.org@gmail.com
Київ, вул. Межигірська, 21