Верстка тексту

Комплексна програма про дизайн і верстку текстів
-
Онлайн-курс
-
28 лютого 2023 р.
-
20
годин корисного контенту (лекції та практика)
-
90
днів доступу до матеріалів після завершення курсу
-
30
учасників у практичній групі
На курсі ви навчитесь
-
верстати текст за всіма правилам типографіки, верстки та редактури
-
упорядковувати графічні та ілюстративні матеріали
-
розбиратися на шрифтах і поєднувати їх
-
готувати файли до друку
Комплексна програма про дизайн і верстку текстів

Сизонець Олександра
Дизайнерка, верстальниця, видавчиня. Вивчає шрифт 12 років, працює з ним – 10, вчить цьому інших – 5 років. Працює з українськими видавництвами та друкарнями. Спеціалізується на розробці книжок, журналів, презентація, брендбуків, афіш, титрів та ін. Співпрацює з видавництвами Vivat, Yakaboo Publishing, Pabulum та ін. А також із такими компаніями, брендами та організаціями: Litosvita, Sochnik, Багаж, Arriba!, Meshki Video Production, Manka, Червоний Хрест України, Ukrainian Fashion Education Group (UFEG), Plarium, Копірська, Мамин Дом, Naushi, Еко-лавка, Scarpet, Nestlé та ін. Консультує з будь-яких юридичних питанням роботи з дизайнерами та типографіями.
Програма курсу
Курс буде корисний для всіх, хто хоче якісно верстати книги, журнали, презентації та інші багатосторінкові видання:
-
1
графічним дизайнерам
-
2
верстальникам
-
3
технічним та художнім редакторам
Графік навчання
-
Навчаємося онлайн
Заняття проходять у ZOOM. Якщо ви пропустите онлайн-трансляцію, то зможете переглянути відеозапис із будь-якої точки світу і в зручний для вас час.
-
Коли
13 листопада – 3 квітня 2023 р. (заняття з 19:00 до 21:00 по понеділках і середах)
Вартість
Лекційний пакет
У вартість входить
-
10 лекцій (20 годин)
-
відеозаписи і презентації (доступ протягом трьох місяців після закінчення курсу, до 3.07.23)
-
електронний сертифікат
Вартість
Лекції+семінари
У вартість входить
-
5 практичних семінарів (10 годин)
-
10 лекцій (20 годин)
-
-
електронний сертифікат
-
4 практичних заняття
-
1
Рівень знань
Базовий
-
2
Інструменти
Adobe InDesign
-
3
Місце проведення
Zoom
Поширені
запитання
-
Як будуть відбуватися практичні заняття?
Після лекції учасники отримують завдання, яке ви виконуєте і надсилаєте на пошту. Лектор читає, вносить коментарі та дає письмовий фідбек і рекомендації; потім на самому практичному занятті обговорює найбільш типові помилки і що з ними робити.
Як я зможу поставити свої питання лектору?Протягом кожної лекції є час для QA сесій. Ви можете поставити своє питання у чаті одразу, коли воно виникне. Лектор відповість на нього наприкінці.
А якщо я пропущу лекцію?Відеозаписи лекцій будуть доступні на наступний день. Доступ до записів і презентацій буде протягом навчання і ще 3 місяці після завершення курсу.
-
Якою мовою проходить навчання?
Навчання відбувається українською мовою.
Як подарувати участь у курсі?Якщо ви хочете подарувати участь у курсі, напишіть нам і ми підготуємо для вас подарунковий сертифікат.
LITOSVITA
зараз — це
-
17300
випускників офлайн та онлайн програм
-
290
реалізованих курсів та програм
-
210
лекторів із практичним досвідом
З нами навчаються
Вам також
буде корисно

Річна програма письменницької майстерності
Найповніша програма письменницької майстерності в Україні
- Старт 1 жовтня 2023 р.
- Онлайн

Літературний переклад: Німецька мова
Навчіться особливостям літературного перекладу з німецької мови
- У записі
- Онлайн-інтенсив