Наші курси

Блог

Книжкові подорожі

Кордони з іншими країнами ще закриті, і реальні подорожі найближчим часом нікому з нас не світять. Але ми радимо не сумувати і пропонуємо альтернативний варіант подорожей – за допомогою книжок.

Адже безліч міст і країн світу постають у художніх творах настільки яскраво, що ви можете буквально відчути, що побували там, просто прочитавши книгу.

 

Одне з найпопулярніших міст для подорожей – Париж. Не дивно, що воно так само часто стає місцем дії багатьох романів. Щоб відчути дух Парижа різних епох радимо читати класику «Свято, яке завжди з тобою» Ернеста Гемінґвея або щось з Гюґо чи Бальзака. Якщо ж хочеться більш сучасного і романтичного погляду на столицю та інші міста Франції – беріться за «Маленьку паризьку книгарню» Ніни Джордж.

 

Для більш екзотичної мандрівки пропонуємо обрати Індію, куди можна відправитися, взявши до рук книги Арундаті Рой або ж всім відомий «Шантарам» Ґреґорі Девіда Робертса.

Тим, хто не любить надовго затримуватися в одному місті чи навіть країні, ідеально підійде книга Юрія Андруховича «Лексикон інтимних міст». Читаючи її, можна відвідати аж 111 міст в різних куточках нашої планети.

 

Здійснити захопливу подорож Україною та відкрити для себе незвідані красоти нашої рідної землі допоможе художнє видання «Ukraїner. Країна зсередини». Це ​книга за мотивами однойменної масштабної експедиції Украї­ною, яка показує її справжньою, несподіваною, цікавою та автентичною.

Дивись також

2 Лютого 2022

П’ять порад, які допоможуть у співпраці з видавництвом

Поради, які допоможуть підготувати комфортний авторський договір. Зверніть на них увагу перед початком співпраці з видавцем.

16 Вересня 2021

Осінні новинки випускників Litosvita

Стартував «Форум видавців у Львові». Усі в пошуках книжкових новинок. Наша симпатія і вибір у цьому питанні — це наші випускники, які активно видають нові книжки.

15 Грудня 2022

10 актуальних книжок від Богдани Романцової

Триває другий Національний тиждень читання — і це ідеальний привід придбати та прочитати ще одну хорошу книжку. Тож ми запитали в лекторки Litosvita, літературознавиці Богдани Романцової, про 10 актуальних новинок українських видавництв.