гуманітарна освітня
платформа
Річна програма 2.0:
hard skills
Старт 1 лютого!
Онлайн
місяців
навчання і ретельної роботи з кураторами
60
годин занять:
лекції, практичні
та неформальні зустрічі
14
5
лекторів-практиків,
які допоможуть довести
ваш текст до ідеального
Tilda Publishing
Відредагуйте свій рукопис
Під кураторством письменників і редакторів протягом програми підготуйте та вдоскональте рукопис своєї книги. Наприкінці презентуйте його потенційним видавцям.
Поглибте набуті знання з літератури та письма, отримані на першій Річній програмі, та відпрацюйте нові письменницькі навички та інструменти на creative writing workshops.
Долучайтесь до неформальної спільноти, щоб розуміти літературу більше і глибше. Щомісяця отримуйте професійний фідбек від колег та кураторів.
Прокачайте навички письма на creative writing workshops
Приєднуйтесь до професійної літературної спільноти
60 годин корисного контенту
від професійних письменників, видавців, редакторів
Вітольд Шабловський
польський письменник, журналіст і репортер, лауреат низки премій, автор міжнародних бестселерів, зокрема книжок «Як нагодувати диктатора», «Убивця з міста абрикосів», «Кулемети й вишні» та ін.
Євгеній Стасіневич
один з найбільш впливових літературних критиків країни, публіцист, теле- і радіоведучий програм про літературу та кіно, куратор мистецьких проектів
Олександр Михед
письменник, сценарист, арт-директор видавництва ArtHuss, автор чотирьох художніх і двох нон-фікшн книжок, автор і ведучий подкасту «Станція 451»
Оксана Пендерецька
психотерапевтка, практикуюча психологиня з 20-річним стажем, викладачка, перекладачка, авторка тренінгових програм, дослідниця психології творчості, супервізорка українсько-німецького проекту Let's talk
Галина Крук
поетка, літературознавиця, перекладачка, редакторка, авторка п'яти поетичних збірок, двох дитячих та однієї прозової книжки, окремі твори перекладені 15-и мовами світу
Галина Листвак
редакторка, журналістка, дослідниця арт-книг, викладачка Української академії друкарства, к.н. із соц. ком., літературна редакторка у «Видавництві Старого Лева» та ін.
Сергій Гаврилов
сценарист, креативний продюсер, викладач сценарної майстерності та сторітелінгу, «script doctor», автор книги «Всі крапки над "І"сторією: сторітелінг для сценаристів, письменників і блогерів»
Світлана Привалова
програмна директорка LITOSVITA, к.н. із соц. ком., медіатренерка, упорядниця антологій, колишня головна редакторка видавництва Nebo BookLab Publishing
Клаудія Дате
найвідоміша перекладачка української літератури в Німеччині, член об'єднання «Translit», координаторка літературного перекладу в Тюбінгенському університеті
Петро Яценко
письменник, журналіст, викладач з креативного письма, автор одинадцяти книжок прози, лауреат багатьох літературних премій, зокрема «Книга року BBC»
Катерина Перконос
редакторка, авторка дитячих книжок, викладачка КУБГ, керівниця дитячого напряму у видавництві BookChef, позаштатна літредакторка в Artbooks, колишня головна редакторка Mamino
...багато практики і зворотнього зв'язку
Можливість потренувати нові письменницькі навички, закріпити їх на практиці та отримати фідбек професіоналів
Creative writing workshop
Editing skills workshop
Разом із професійними редакторами пропрацюєте свій текст на мовному рівні та зрозумієте як вдосконалити вашу авторську майстерню
Середовище однодумців
Тут ви знайдете професійний нетворкінг і спільноту однодумців, атмосферу підтримки та натхнення для реалізації ідей та задумів
Куратори допоможуть
фіналізувати ваш текст
Протягом навчання ви будете щомісяця отримувати індивідуальні консультації від кураторів, вони будуть особисто вичитувати ваші тексти, давати індивідуальний зворотній зв'язок та рекомендації
Богдана Романцова
літературознавиця, критикиня, публіцистка, редакторка у видавництві «Темпора», лекторка на багатьох освітніх платформах
Катерина Міхаліцина
письменниця, перекладачка, редакторка, авторка близько 20 книжок для дітей, зокрема серії «Хто росте», книжки із якої видано у Китаї, В'єтнамі, Кореї, Білорусі, Словаччини, Польщі, Чехії, Італії
Ростислав Семків
літературознавець, директор видавництва «Смолоскип», доцент у Києво-Могилянській академії, член журі багатьох літературних конкурсів і премій, автор книжок «Як писали класики», «Як читати класиків» та «Уроки короля жахів»
Остап Сливинський
поет, перекладач, літературознавець, есеїст; перекладає з англійської, білоруської, болгарської, македонської, польської, російської мов. Член Виконавчої ради Pen Ukraine. Лауреат багатьох літературних премій
Оксана Думанська
письменниця, редакторка, перекладачка, авторка понад п'ятнадцяти книжок для дорослих
і дітей
Деякі книжки наших студентів, які вже вийшли в світ
Вартість і графік навчання
1 лютого – 25 червня 2022 р.
(заняття з 19:00 до 21:00 по вівторках і четвергах, онлайн в ZOOM)

Відеозаписи будуть доступні рік. Якщо ви пропустите онлайн-трансляцію, то зможете переглянути запис із будь-якої точки світу і в зручний для вас час.
Графік занять
У вартість входить
25 000 грн
вартість
повна навчальна програма
(30 занять – 60 годин);
кураторство протягом усієї програми
(у т.ч. 5 індивідуальних консультацій);
відеозаписи лекцій та презентації;
закрита група учасників і неформальне
спілкування в спільноті;
роздаткові матеріали та подарунки;
сертифікат.

Відгуки
Я потрапила на Річну програму з думкою навчитись писати оповідання, а написала два романи, один з яких уже виходить друком, а другий – готується до публікації. Неймовірний драйв і навчання від цікавих і досвідчених лекторів, кураторів та колег по групі.
Ви почнете робити конкретні та зрозумілі кроки до написання книжки. Рядок за рядком будете народжувати сюжетні лінії, персонажів та їх антагоністів, видаляти вже написані розділи і починати спочатку. Це буде вивірена робота, яка приведе до результату.
Тетяна Саніна
Викладачка Києво-Могилянської академії, медіаторка
Олександр Рощин
CMO в Онлайн Інституті Практичної Психології
Якісний контент і класні куратори, які буквально за руку проводять тебе крізь усі перешкоди на шляху до майбутньої книги. Максимальна підтримка і дуже слушні поради щодо того, що ти пишеш. І цей людський ресурс у Litosvita виключно екологічний та професійний.
Тетяна Бондарчук
Засновниця проекту альтернативної освіти Наша Школа, японістка
Поширені запитання
Кожен учасник матиме змогу самостійно обрати куратора на початку програми. У кожного куратора до 5 місць для наставництва.
Як обрати куратора?
На creative writing workshops студенти будуть виконувати завдання під час заняття і відразу отримувати зворотній зв'язок лектора та колег. На editing skills workshops лектори детально розбиратимуть і редагуватимуть тексти студентів, пояснюватимуть як уникати тих чи інших помилок.
Як будуть проходити практичні воркшопи?
Відеозаписи всіх занять будуть доступні на наступний день. Доступ до записів і презентацій буде протягом навчання та ще рік після завершення програми.
А якщо я пропущу заняття?
Програма розрахована на:
● студентів, які пройшли першу Річну програму;
● тих, хто має рукопис (або частину) та хоче його вдосконалити;
● тих, хто володіє базовим теоретичним і практичним інструментарієм письма, та хоче поглибити і систематизувати свої знання та підвищити рівень письма.
Який має бути рівень підготовки?
Лекції відбуваються українською мовою. Практичні завдання можна виконувати українською та російською мовами. Також ви можете працювати будь-якою мовою над власним текстом із куратором.
Якою мовою проходить навчання?
Про проєкт LITOSVITA
LITOSVITA — це гуманітарна освітня платформа.
Ми занурюємо дорослих та дітей у дивовижний світ роботи з текстами.
курсів та програм
190
лекторів, майстрів
своєї справи
15150
270
випускників офлайн та
онлайн програм
Найближчі програми
Книжковий клуб
Говоримо про хороші книжки
у хорошій компанії. Книгою січня ми обрали
роман Артема Чеха «Хто ти такий».
27 січня
Онлайн
Як видати і просувати
книгу
Інтенсив буде корисним авторам, які планують видати і просувати свою книжку, видавцям, студентам профільних спеціальностей та усім, хто цікавиться книжковою сферою.
Онлайн-інтенсив
Річна програма 2.0:
hard skills
Кожен учасник під кураторством редакторів і письменників протягом програми фіналізує та вдосконалить рукопис своєї книги.
Онлайн
Старт: 1 лютого
8-10 лютого
Річна програма 2.0:
hard skills
Старт 1 лютого!
Онлайн