Школа редагування у Львові

Школа редагування у Львові

21-22 квітня вперше у Львові відбудеться Школа редагування від LITOSVITA. Фахові редактори поділяться практичним інструментарієм літературного редагування, роботи з мовою і стилістикою тексту. У програмі – 4 лекції та 4 практичні заняття.

Реєстрація учасників

Лектори:

  • Ольга Ренн – редакторка, журналістка, викладачка Української академії друкарства, кандидатка наук соціальних комунікацій, кураторка серії творів Ернеста Гемінґвея та Террі Пратчетта у «Видавництві Старого Лева».
  • Галина Листвак – редакторка, журналістка, дослідниця арт-книг, викладачка Української академії друкарства, кандидатка наук соціальних комунікацій.
  • Оксана Думанська – письменниця, редакторка, перекладачка, доцентка кафедри видавничої справи і редагування Української академії друкарства.
  • Назар Федорак – поет, викладач Українського Католицького університету, кандидат філологічних наук, редактор (допоміг побачити світ приблизно 30 художнім і 30 науковим і науково-популярним виданням).

 

Лектори розкажуть про:

  • як підсилити сильні сторони автора і приховати недоліки; як стилізувати текст; вплив на правопис, авторський стиль; робота зі сленгом, діалектами, новотворами тощо;
  • мистецтво відчути авторський стиль, упіймати контекст; особливості редакторського втручання в текст;
  • особливості редагування дитячих книжок, перекладів і саморедагування власних текстів.
  • практичні проблеми в нових мовних явищах, лексичних нормах; рекомендації щодо дотримання / недотримання «офіційних» правил.

 

Для кого ця школа?

Програма буде корисна як для редакторів, так і для авторів різних типів текстів. Акцент у програмі робимо лише на практичних аспектах роботи літредактора, поширених помилках і аналізі конкретних творів. Школа також буде корисна усім, хто хоче навчитися краще працювати із власною мовою і стилем.

 

Як взяти участь?

Щоб стати учасником школи, потрібно зареєструватися.

Кількість місць обмежена. Зареєстрованим учасникам надішлють детальний розклад школи та всі деталі щодо участі. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 1000 грн.

У вартість входить: повна навчальна програма, роздаткові матеріали, кава-брейки.

 

Дати проведення: 21-22 квітня (заняття триватимуть з 11:00 до 18:00)

Місце проведення: Бібліотека на Ринку (Площа Ринок, 9)

Контактна особа: 063-483-18-20 (Ірина)

Організатор: LITOSVITA