Курс письменницької майстерності в Києві

Курс письменницької майстерності в Києві

21 березня в Києві стартує двомісячний «Курс письменницької майстерності» від «Центру літературної освіти». Відомі письменники поділяться теорією і практичним інструментарієм письма. У програмі – 50 годин лекційних та практичних занять, художній аналіз творів,  консультації лекторів, неформальні зустрічі тощо.

Обов’язкова попередня реєстрація учасників.

Лектори – відомі та професійні письменники, критики, видавці та літературознавці:

Юрій Андрухович, Андрій Курков, Катерина Бабкіна, Євгеній Стасіневич, Любко Дереш, Володимир Рафеєнко, Ростислав Семків, Сергій Іванюк і Володимир Арєнєв

Програма складається із 5 модулів:

  • теорія письма і художнього аналізу тексту;
  • персонаж;
  • сюжет;
  • мова і стилістика;
  • критика і редагування.

Учасники дізнаються про теоретичні аспекти творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма. Щоб процес пізнання був продуктивним, ми структурували весь матеріал у доступній і зручній формі, поєднали різні види занять – лекційні та практичні.

Лектори розкажуть:

  • як створювати персонаж, сюжет, структуру і композицію тексту;
  • як працювати над мовою і авторським стилем, художніми деталями, метафорами та іншими засобами виразності;
  • як власного внутрішнього критика перетворити на конструктивного порадника;
  • як творчий задум довести до готового тексту, звідки брати натхнення і мотивацію продовжувати писати;
  • яких типових помилок уникати авторам-початківцям

Кращі твори випускників буде опубліковано окремою книжкою.

Для кого курс?

Програма спеціально розроблена для тих, хто хоче підвищити рівень власної майстерності письма. Курс буде цікавий як авторам-початківцям, так і літераторам із досвідом.

Вміння писати красиво, логічно і цікаво є навиком, корисним кожній сучасній людині. Щодня ми пишемо листи, спілкуємося з колегами і друзями за допомогою пошти та соціальних мереж.

Але вміння писати добре корисне не тільки для роботи і спілкування – воно також необхідне тим, хто хоче поділитися своїми думками із суспільством за допомогою літературних або публіцистичних творів.

І навіть якщо ви не плануєте прославитися своєю книжкою, вміння добре писати і розповідати історії може стати в нагоді вам особисто. Наприклад, ви можете вести щоденник і відображати в ньому свої думки, це допоможе навести порядок в голові, структурувати важливі ідеї, плани і майбутнє.

Як взяти участь?

Щоб стати учасником курсу, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Кількість місць обмежена. Зареєстрованим учасникам надішлють детальний розклад курсу та всі деталі щодо участі. Кожен учасник сплачує організаційний внесок.

Вартість:

«Стандартний пакет» – 2500 грн (у вартість входить: 15 лекцій і майстер-класів, інтеграційні вечори, усі роздатковий матеріали)

СТАНДАРТНИЙ ПАКЕТ 2500 грн.

«Преміум пакет» – 4000 грн (у вартість входить: «стандартний пакет» + 5 практичних занять, особиста консультація одного з лекторів, публікація у книжці та «ЦЛО card» – картка дає знижку 20 % на наступні проекти «Центру літературної освіти»)

ПРЕМІУМ ПАКЕТ 4000 грн.

Дати проведення: з 21 березня до 26 травня (початок занять о 19:00 по вівторках і четвергах)

Місце проведення: коворкінг 1900 (вул. Б.Хмельницького, 32)

Контактний телефон: 068-803-24-97, litosvita.org @ gmail.com

Подія в Facebook

Організатор: Центр літературної освіти

«Курс письменницької майстерності» відбудеться також у Львові (деталі тут) та Харкові (деталі тут).