Дитяча літературна школа (осінній набір)

Дитяча літературна школа (осінній набір)

30 жовтня – 3 листопада в Києві відбудеться Дитяча літературна школа від LITOSVITA. Ми підготували нову програму – будемо вигадувати і писати сценарії мультфільмів та ілюструвати їх. Маленькі автори не лише оволодіють початками літературної майстерності, а ще й сценаристики! І стануть авторами справжньої книжки.

Обов’язкова попередня реєстрація учасників.

Лектори і тренери школи – відомі та професійні письменники, сценаристи, ілюстратори:

Леся Воронина, Сашко Дерманський, Сергій Гаврилов, Таня Стус, Зірка Мензатюк, Мія Марченко, Олена Павлова, Міра Київська, Марія Придьма.

Учасники дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної і сценарної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення.

Сценарії та ілюстрації усіх випускників школи надрукують справжньою книжкою. Кожна дитина отримає авторські примірники.

Програма спеціально розроблена для дітей віком 8-12 років, для тих, хто хоче розширити літературний світогляд та оволодіти початками сценарної майстерності. Програма складається з 25 годин інтерактивних і практичних занять.

Як взяти участь?

Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Кількість місць обмежена. Вік дітей – 8-12 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 2000 грн.

У вартість входить:  навчальна та розважальна програма, видання книжки, смачні перерви, роздаткові матеріали, сертифікат.

Дати проведення: 30 жовтня – 3 листопада 2017 року (заняття будуть приходити щодня з 09:00 до 14:00)

Місце проведення: Національний музей Тараса Шевченка (бул. Т.Шевченка, 12)

Контактна особа: Анастасія (095-849-16-33, litosvita.org @ gmail.com)

Організатор: LITOSVITA

Організаційні партнери: Національний музей Тараса Шевченка, портал «Барабука»